Implanty zębowe – jak wybrać najlepszą klinikę?

Implanty zębowe to temat bardzo popularny w ostatnich latach. Na popularność zabiegu wpływa przede wszystkim jego skuteczność. Raz wykonany implant pozostaje z nami do końca życia. Nie martwimy się o to, że ząb nie będzie się trzymał na miejscu, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych protez zębowych.

Ile czasu trwa wszczepienie implantu?

Wszczepienie implantu w profesjonalnej klinice, na przykład w dużym mieście takim jak Kraków, trwa kilka tygodni. Cały proces jest dość skomplikowany, jednak jego efekty są nieocenione. Wybierając klinikę, w której odbędziemy cały zabieg warto zainteresować się całym rynkiem implantologicznym, sprawdzając gdzie klienci byli najbardziej usatysfakcjonowani wykonaną usługą oraz jakie ceny obowiązują. Różnice w cenach wynoszą kilkaset złotych. Za wszczepienie pojedynczego implantu zapłacimy od 2500 zł do 4000 zł, dlatego też czasami warto poszukać niższej ceny oraz jakości w jednym miejscu.

Dla kogo implanty zębowe?

Implanty zębowe polecane są zarówno osobom, które od lat noszą tradycyjną protezę oraz tym, którzy utracili ząb kilka miesięcy wcześniej. Tradycyjna proteza to masa niedogodności. Najczęściej nie trzyma się dobrze podniebienia, a wchodzące pod nią resztki jedzenia są bolączką każdej osoby noszącej protezę. Implanty zębowe można wszczepiać w pojedyncze lub nieliczne miejsca, ale można też nimi objąć całą szczękę górną i dolną. Raz wszczepiony implant pozostaje na swoim miejscu na długie lata. Warto więc ponieść jednorazowy większy koszt wszczepienia sztucznego zęba ponieważ efekty są trwałe, co w efekcie gwarantuje nam wygodę i zdrowie.

Źródło tekstu: http://www.dentalimplantspoland.international/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *